Hallo allemaal,
Van harte welkom op mijn blog!
Vandaag deel ik graag mijn nieuwste Design Team-creatie voor de
Girlz Creative Christmas Challenge.
Het thema van deze challenge is Anything Goes Christmas, een heerlijk vrij thema waarbij alles mag, zolang het maar helemaal in kerstsfeer is.
Voor deze kaart heb ik gekozen voor een prachtige foto van een schattige kleine kerstbaby. Met het rode kerstpakje, de zachte kerstmuts en die stralende glimlach is deze foto een echte blikvanger. Het is zo'n afbeelding waar je vanzelf blij van wordt en die meteen de warmte en gezelligheid van Kerst uitstraalt.
Om de foto mooi tot zijn recht te laten komen, heb ik gekozen voor een klassieke kleurencombinatie van rood en wit. Het dessinpapier met sneeuwvlokken zorgt voor een feestelijke achtergrond, terwijl de witte gestanste mat de foto extra laat opvallen. Een paar rode pareltjes geven de kaart net dat beetje extra glans en maken het geheel helemaal af.
De tekst "Kerstknuffels!!!" past perfect bij deze lieve afbeelding. Kerst draait immers niet alleen om cadeautjes en lekker eten, maar vooral om samen zijn, warmte delen en genieten van de mensen die je lief zijn. Een knuffel, een glimlach of een mooie kerstkaart kan soms al genoeg zijn om iemands dag bijzonder te maken.
Ik heb deze kaart met ontzettend veel plezier gemaakt en hoop dat ik jullie heb kunnen inspireren om ook mee te doen aan onze challenge. Laat je creativiteit de vrije loop en maak jouw mooiste kerstcreatie. We kijken uit naar alle prachtige inzendingen!
Bedankt dat je een kijkje hebt genomen op mijn blog. Ik waardeer het altijd enorm als je een reactie achterlaat.
Lieve creatieve groetjes,
Ilonka ❤️🎄🎅



Heel mooi om het rood- witte papier bij dit plaatje te combineren.. mooie kaart geworden.Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderen